destek@oguztesisat.com
0312 436 71 40 - 0312 437 89 39

EKİBİMİZ

 • Oğuz Boğaoğlu

  Şirketimizin Yöneticisi olan Oğuz Boğaoğlu Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra satış ve pazarlama konularında yoğunlaşmış 1996 yılına kadar bu alanda faaliyet göstermiştir. 1996 yılında Ahmet Boğaoğlu ile birlikte Oğuz Tesisat 'ı kurarak ticaret hayatına yönetici olarak devam etmiştir. 

 • İsmail Boğaoğlu

  İsmail Boğaoğlu 1981 yılında İstanbul da doğdu. 1999 yılında Ankara İskitler Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümünden mezun oldu, Liseden sonra öğreminine devam edip 2002 yılında Mersin Üniversitesi Erdemli Meslek Yüksek okulu Teknik Programlar Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldu. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakultesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Firmamızın Yapı Market Mağazası ve Sanal Mağaza Bölümünün Yöneticisidir.

 • İsa Öztürk

  1976 Doğumlu İsa Öztürk Firmamıza 2008 yılında idari personel olarak girmiştir. Firmamızda ön muhasebe kayıt, tahsilat ve ürün temini sağlamaktadır.

 • Adem Ünlü

  1976 Doğumlu Adem Ünlü Meslek lisesi Metal bölümü mezunudur. 2004 yılında firmamıza Çilingir olarak girmiştir. Her türlü ev kapısı açma, dijital ve mekanik para kasası açma, araba kapısı açma, anahtar kopyalama, kapı ve kilit tamiratı konusunda uzmanlaşmıştır.

 • Adnan İnan

  1975 Doğumlu Adnan İnan 1997 yılında Aydınlıkevler Ticaret Meslek lisesi mezunudur. MEB Isıtma ve Sıhhi Tesisat Ustalık Belgesi ve MEB Isıtma ve Sıhhi Tesisat Usta öğretici belgesine sahiptir. Daha önce ihlas kombi sevisi montaj elemanı, basınevleri inşaat tesisatı ve sismak ltd şti de tesisat ve kaynak ustası olarak çalışmıştır.Firmamızda 2008-2013 yılları arasında Tesisatçı olarak çalışmış firmamızdan bir süreliğine ayrılıp 2014 yılında tekrar girmiştir.Sıhhi tesisat, kanalizasyon altyapı analiz, tamirat ve yenileme, kanal temizleme, doğalgaz tesisatı, daire tadilatı, kaynak, çatı ve oluk tamiri konularında uzmanlaşmıştır.

 • Cafer Çoban

  1977 Doğumlu Cafer Çoban 1994 yılı Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek lisesi Elektrik bölümü mezunudur. 1999 yılında firmamıza Elektrikçi olarak girmiştir. Elektrik tesisatı arıza tespit ve onarımı, zayıf akım arıza tespit ve onarımı, diafon sistemi ve merkezi uydu sistemi tamirat ve kurulumu.

 • Cebrail Solmaz

  1978 Doğumlu Cebrail Solmaz 1996 yılı İmrahor Endüstri Meslek lisesi Tesisat Teknolojisi bölümü mezunudur. 2011 yılında firmamıza Tesisatçı olarak girmiştir. Sıhhi tesisat, kanal görüntüleme, kanal temizleme, kanalizasyon altyapı analiz, altyapı yenileme, su kaçağı noktasal tespiti, kolon tesisatı yenileme, doğalgaz tesisatıve daire tadilatı konularında çalışmaktadır.

 • Çetin Çeviker

  1983 Doğumlu Çetin Çeviker Dikmen Endüstri Meslek lisesi Elektrik bölümü mezunudur. 2005 yılında firmamıza Elektrikçi olarak girmiştir.

 • Deniz Kaman

  1982 Doğumlu Deniz Kaman Firmamıza 2008 yılında Tesisatçı olarak girmiştir.Su kaçağı noktasal tespiti, kanal görüntüleme, kanal temizleme, kanalizasyon altyapı analiz, altyapı yenileme, doğalgaz tesisatı, daire tadilatı konularında çalışmaktadır.

 • Mustafa Yüksel

  1968 Doğumlu Mustafa Yüksel Firmamıza  2014 yılında Tesisatçı olarak girmiştir.Sıhhi tesisat, kanal görüntüleme, kanal temizleme, kanalizasyon altyapı analiz, altyapı yenileme, su kaçağı tespiti, doğalgaz tesisatı, daire tadilatı, temiz su pis ve pis su hattı yenileme konularında çalışmaktadır.

 • Sedat Yüksel

  1973 Doğumlu Sedat Yüksel Firmamıza 2008 yılında Tesisatçı olarak girmiştir. Su kaçağı noktasal tespiti, kanal görüntüleme, kanal temizleme, kanalizasyon altyapı analiz, altyapı yenileme, doğalgaz tesisatı, daire tadilatı, temiz su ve pis su kolon tesisatı yenileme konularında çalışmaktadır.